W-arte! Open Art Space. Zainwestuj w projekt Romy Gąsiorowskiej przez crowdfunding udziałowy

Zainwestuj w W-arte! przez crowdfunding udziałowy na crowdangels.pl

Roma Gąsiorowska to motor napędowy projektu W-arte!

Romę Gąsiorowską kojarzy pewnie wielu kinomanów i widzów teatru – to znana i lubiana aktorka, laureatka wielu polskich nagród filmowych. Jednocześnie Roma to również prężnie działająca businesswoman, która ma w swoim dorobku dwa z sukcesem rozwijane projekty biznesowe, jakimi są AktoRstudio (www.aktorska.com) i Art House, prowadzone w warszawskim Soho Factory. Ponad to, do Romy należy marka modowa Stara Bardzo by Roma Gąsiorowska – aktorka od lat projektuje ubrania, początkowo działała samodzielnie, dziś współpracuje z markami i projektantami, którzy osiągnęli rynkowy sukces jak: PLNY LALA, THE CADESS czy WAKE UP THE BEAR.
W-arte! Open Art Space to kolejny etap w rozwoju jej biznesu, którego celem jest stworzenie pierwszej w Polsce interdyscyplinarnej platformy artystyczno-edukacyjnej.

Czym jest W-arte! Open Art. Space?

Projekt W-arte! polega na rozbudowaniu prowadzonej przez Romę Gąsiorowską działalności i stworzeniu unikatowego miejsca na mapie Warszawy, w kultowym i dobrze znanym wszystkim warszawiakom Soho Factory. Jego elementem wyróżniającym jest łączenie i przenikanie się wielu dziedzin sztuki, tworzenie unikatowych w skali Polski produkcji artystycznych oraz wydarzeń performatywnych, wychwytywanie nowych trendów oraz promowanie młodych talentów i umożliwianie im rozwoju.
W-arte! Open Art Space to przede wszystkim trzy główne obszary:
• Scena / bistro – miejsce, gdzie każdy będzie mógł przy lunchu lub kolacji uczestniczyć w wydarzeniach takich jak: dyskusje, pokazy filmów, stand up’y, kabarety, teatr improwizowany czy koncerty.
• Concept store – sklep z unikatowymi kolekcjami modowymi pochodzącymi od krajowych i międzynarodowych projektantów, w którym będą się odbywać performatywne pokazy mody, sesje zdjęciowe, spotkania z projektantami i warsztaty tematyczne.
• Art House – szkoła aktorska oraz miejsce edukacji, oferujące kompletny program warsztatów artystycznych i rozwoju osobistego zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

W ramach W-arte! planujemy współpracę nie tylko z warszawskimi instytucjami, uczelniami czy firmami, ale jesteśmy otwarci na działania z podmiotami z całej Polski i Europy. Już dziś wśród naszych partnerów znajdują się TVN i TVN Player oraz Gdyńska Szkoła Filmowa. Kolejne rozmowy trwają więc grono naszych partnerów systematycznie rośnie.

Zainwestuj i zostań udziałowcem projektu!

O swoim projekcie sama Roma mówi, że przygotowywała się do jego realizacji przez kilka ostatnich lat, nie tylko od strony artystycznej, ale przede wszystkim organizacyjnej – jako dyrektor szkoły aktorskiej, art house’u oraz kurator dużych przedsięwzięć artystycznych. W-arte! Open Art Space powstało również dzięki pomocy partnerów biznesowych – Petera Lauterbacha i Doroty Łabędź. Dzięki rzetelnemu biznesplanowi projekt znalazł się na platformie crowdfounding’owej, przez którą zarząd W-arte! postanowił sfinansować 50% przedsięwzięcia. „Współtworzymy to miejsce razem z ludźmi sztuki, kultury i biznesu” – mówi Roma Gąsiorowska, projektodawczyni.
Na platformie crowdangels.pl do projektu może przystąpić każdy kto chce zainwestować kwotę nie mniejszą niż 10.000 bądź jej krotność. Ilość udziałów jest limitowana i w ramach oferty dostępne jest 320 pakietów po 10 udziałów.

Zalety projektu W-arte!

Niewątpliwie największą zaletą projektu W-arte! jest jego unikatowość. Roma Gąsiorowska chce tworzy miejsce jakiego dotychczas w Warszawie, ale i w Polsce nie było i nie ma. Wykorzystując swoje doświadczenie i umiejętności Roma Gąsiorowska tworzy miejsce, które oferować będzie rozrywkę na najwyższym poziomie, miejsce, które umożliwi poznawanie widzom nowych trendów w sztuce, gdzie możliwa będzie edukacja artystyczna zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. W-arte! Open Art Space realizować będzie produkcje, które będą łączyły w sobie teatr (stand-up, impro i kabaret) nowe media, film, muzykę, modę, taniec współczesny oraz formy plastyczne.
Pisząc o zaletach, nie można nie wspomnieć o lokalizacji jaką jest Soho Factory. To przestrzeń niezwykle popularna w stolicy, a W-arte! znajdzie się w doborowym sąsiedztwie restauracji Mateusza Gesslera. Wielkim atutem projektu jest wsparcie znanych nazwisk ze świata show-biznesu oraz przychylność mediów.

Zainwestuję przez crowdfunding udziałowy i co dalej?

Zarząd W-arte! prognozuje, że spółka zacznie zarabiać w krótkim czasie po uruchomieniu. Inwestorzy powinni się spodziewać pierwszej dywidendy po roku od zamknięcia inwestycji w serwisie crowdangels.pl. Biorąc pod uwagę plany artystyczne oraz deklarację wsparcia przez artystów reprezentujących najwyższy poziom profesjonalizmu, można spodziewać się, że projekt bardzo szybko okaże się rentowny. Aby to się stało, inwestycja musi zostać zrealizowana. Oferta finansowania crowdfounding’owego daje możliwość zebrania kapitału niezbędnego do uruchomienia inwestycji, a w przyszłości dzielenia zysku z partnerami, którzy weszli do spółki. Co więcej, każdy inwestor oprócz dywidendy, otrzyma również atrakcyjne rabaty na usługi W-arte!
Jesteś miłośnikiem sztuki? Lubisz uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach? Zainwestuj i do dywidendy otrzymasz atrakcyjne rabaty a za inwestycję w wysokości 100,000 PLN dostaniesz podwójne zaproszenie na wszystkie wydarzenia specjalne oraz premiery!

 

Przemysław Róziecki

Teoretyk oraz praktyk crowdfundingu z naciskiem na crowdfunding udziałowy (inwestycyjny). Współtwórca platform crowdangels.pl oraz sharevestors.com dedykowanej dla grupowych inwestycji w nieruchomości (crowdfunding nieruchomości)

You may also like...