Inwestycja w W-arte! Dlaczego warto?

Inwestycja w W-arte! Dlaczego warto?

Inwestycja w W-arte! Dlaczego warto?

Inwestycja w W-arte! może szybko okazać się strzałem w przysłowiową 10!

Poniżej przedstawiamy państwu naszą subiektywną listę faktów dotyczących projektu W-arte! Open Art Space, które mogą zadecydować o twojej inwestycji, przez crowdfunding udziałowy, w ten projekt.

Wyśmienita lokalizacja

Warszawskiego Soho Factory nie trzeba przedstawiać, szczególnie inwestorom z Warszawy. To kultowe już miejsce, z wieloma instytucjami oraz organizacjami, które tam działają. Dodatkowo, siedziba W-arte! znajduje się vis-a-vis słynnej restauracji Mateusza Gesslera ‘Warszawa Wschodnia’ co niejako daje gwarancję, że miejsce zostanie szybko dostrzeżone i odkryte przez bywalców Soho Factory.

Roma Gąsiorowska

Roma to znana polska aktorka oraz kobieta sukcesu. Z powadzeniem prowadzi biznes AktoRstudio, przygotowujący adeptów do kariery aktorskiej oraz do egzaminów na studia aktorskie. AktoRstudio stanie się integralną częścią projektu. W-arte! to jej marzenie i dzieło życia.

Program artystyczny

Dla wielu może to być zaskoczeniem, ale W-arte! ma przygotowany już program artystyczny na wiele miesięcy do przodu. Program, w którym uwzględnione są już nazwiska performerów jak i dokładny harmonogram poszczególnych dni.

Zespół

W projekt zaangażowani są ludzie, którzy mają ogromne doświadczenie w świecie biznesu. Razem to kilkadziesiąt lat doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu przedsiębiorstwami.

Kontakty

Z racji na wsparcie oraz zaangażowanie w projekt wielu osób z polskiego show-biznesu można się spodziewać, że W-arte! Open Art Space szybko stanie się rozpoznawalną marką na warszawskiej i polskiej scenie.

Struktura biznesu. W-arte! to inwestycja 3 w 1

W-arte! to holding w skład którego będą wchodzić trzy spółki. Dwie nowe oraz jedna już istniejąca, przynosząca dochody i zyskowna (AktoRsudio).

Concept store

Sklep prezentujący kolekcje polskich i zagranicznych projektantów to jeden z trzech filarów projektu W-arte! Nad wyborem kolekcji modowych będą czuwać światowej klasy modelki, znane i rozpoznawalne twarze w Polsce i za granicą.

Dywidenda

Według  założeń projektu, już po pierwszym roku inwestorzy zarobią 10% od zainwestowanego kapitału. W latach kolejnych aż 70% zysku będzie przeznaczane na dywidendy dla udziałowców.

 

Przemysław Róziecki

Teoretyk oraz praktyk crowdfundingu z naciskiem na crowdfunding udziałowy (inwestycyjny). Współtwórca platform crowdangels.pl oraz sharevestors.com dedykowanej dla grupowych inwestycji w nieruchomości (crowdfunding nieruchomości)

You may also like...